W czwartek, 3 czerwca 2021 r. obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. O godz. 9.00 rozpoczęła się uroczysta Msza św. Po Komunii św. rozpoczęła się procesja eucharystyczna na terenie placu kościelnego do 4 ołtarzy przygotowanych przez mieszkańców parafii.

I ołtarz – przygotowany przez mieszkańców Domecka;

II ołtarz – przygotowany przez mieszkańców Nowej Kuźni;

III ołtarz – przygotowany przez mieszkańców Pucnika;

IV ołtarz – przygotowany przez mieszkańców Domecka.

Przy każdym ołtarzu została odczytana Ewangelia i udzielono błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Na zakończenie hymn Te Deum Laudamus.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Uroczystości oraz wszystkim, którzy licznie włączyli się w procesję Bożego Ciała – za publiczne wyznanie wiary w obecność Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie!