Piknik u Farorza 2016

3. lipca w ogrodach plebanijnych odbył się 11 festyn parafialny – Piknik u Farorza. Cała miejscowość zjednoczyła swoje siły i zaangażowała się w przygotowanie przyjęcia w ogrodach plebanijnych. Impreza Piknik u Farorza odbyła się w Domecku po raz jedenasty.

Mogliśmy wysłuchać śpiewających koncertów: Anny Kasperek, której na gitarze akompaniował Wilhelm Langner, śpiewu Kamila Janoszka, muzyki orkiestry dętej z Jasienia, a także energicznego występu Leszka Wiklaka. Imprezę poprowadziła Joanna Wicher.
Najmłodsi uczestnicy doskonale bawili się z animatorem – gladiatorem oraz skacząc na trampolinach i „dmuchańcach”. Impreza jak co roku była okazją do smakowania przepysznego kołacza śląskiego, a także kiełbasy i karkówki z grilla oraz pieczonego prosiaka. Tradycyjnie odbyła się sprzedaż cegiełek na rzecz parafii, spośród których, późnym popołudniem, wylosowano nagrody główne przekazane przez sponsorów. Wieczorem uczestnicy imprezy bawili się na zabawie z zespołem muzycznym LOTUS.
Najważniejsze, że pogoda dopisała, dzięki czemu mieszkańcy mogli spotkać się, porozmawiać i wspólnie biesiadować.