Na początku miesiąca różańcowego gościliśmy z posługą w naszej parafii Zespół GUADALUPE.

Zespół GUADALUPE powstał w 2013r. w Lublinie, jako owoc Spotkań Guadalupiańskich skupionych wokół Matki Bożej z Guadalupe. Misją zespołu jest uwielbienie Boga razem z Maryją oraz krzewienie kultu Matki Bożej z Guadalupe. W skład zespołu wchodzą dzieci, młodzież i dorośli.  Nazwa zespołu to „Guadalupe”, czyli imię Maryi, które pozostawiła po sobie, gdy objawiła się św. Juanowi Diego w 1531r. w  Meksyku.

W sobotni wieczór 2 października 2021 odbył się koncert Uwielbienia. To niezwykle wzruszające ale i doniosłe wydarzenie. Następnego dnia zespół uświetnił Eucharystię w intencji dzieci, które rok wcześniej przystąpiły do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. rodziny naszej Parafii włączyły się w modlitwę różańcową w ramach Wieczerników Różańca Rodzinnego.

Link do zdjęć – strona Zespołu GUADALUPE – kliknij