Witamy na nowej stronie parafialnej!

Po 8 latach zmieniamy naszą stronę parafialną. Uzyskała nowocześniejszą formę: nowe kolory, ciekawszy układ. Dotychczasowe zakładki znajdujące się po lewej stronie – obecnie znajdują się na górze. Do Państwa dyspozycji oddajemy rozwijane menu z aktualnymi wydarzeniami, gazetką parafialną, informacjami o uroczystościach, opisem parafii i innymi ciekawostkami.

Na dole strony głównej będą pojawiały się najświeższe wpisy – aktualności i przekierowanie do galerii. Nowa forma umożliwia również pisanie komentarzy i udostępnianie wpisów na portalach społecznościach. Zachęcamy do przeglądania strony, aby być na bieżąco z wydarzeniami parafialnymi.

Jeśli będziecie Państwo w posiadaniu ciekawych informacji związanych z parafią Domecko lub zainteresowani współtworzeniem strony– zapraszamy do kontaktu!